5 Aralık 2014 Cuma

Posted Yazar: Bay Sorgulayan , , Comments 2 yorum

"Pentagram"


NWOttoman ailesi olarak yeniden dirilip eski performansı gösterebilmek ve gidenlerin ve ara verenlerin yerini geçici de olsa doldurmak için uğraşmaktayız.

Sevgili arkadaşım bu konu epey uzun ama değer 1 saat facebook'ta takılmayıp yarım saatte insanların birbiri ile girdiği cinsel ilişkileri izlemezsen ölmezsin ama bunu okursan birkaç bilgi kazanırsın ve bazı bilgileri tekrar etmiş olursun.


Musab Halid'in hazırladığı Ley Hatları, Mimari ve Enerji Dengesi yazısını okuduysan eğer pentagram,hekzagram vb. bazı şekillerin enerjinin yayılımında önemli bir görev üstlendiğini biliyorsundur.


Pentagram latince olan bir kelime'dir ve Türkçe karşılığı ''Beşgen''dir.


Peki beşgen şeklini nerelerde ve hangi mimarilerde,sembollerde var ?                                                                       Pentagon


          Satanizm yıldızı(dikkat ederseniz resmin içinde beşgen mevcut)

                                                              Bu da ek bilgi

                                               

Pentagonun şekli güzel ve ayık bir kafa ile bakıldığında içten içe satanizm yıldızı olarak görülüyor.


Bu da pentagonun Google Maps'tan görünümü 

İnternet gerçekten iyi lan baronlar boşuna internet asla var olmamalıydı dememiş.

Pentagon binasının hiç içine girmedim ve Amerika'nın istihbarat teşkilatına yıllarımı adamadım ama işin şurasından da eminim ki:Pentagon adeta bir satanizm kilisesidir.Ek bilgi olsun bir mimari eserin etrafa pozitif yada negatif enerji yaydığını anlamak için,içinde yapılan ritüellere bakarak kolayca anlayabilirsiniz.

Şu linke tıklayarak pentagon ve çevresinin google maps'tan görünümünü kendi gözünle de görebilirsin.Ayrıca 200-300 metre yakınında Pentagon 911 Memorial diye salak bir yer var linke tıklayınca zaten görürsünüz.O salak yerde sözde 11 eylül olaylarının yıl dönümünde çeşitli anma törenleri yapılıp müslüman'lar kötüleniyor.Belki de anma töreni adı altında ayinlerde yapılıyordur tıpkı bunun gibi: 


Ayrıca bizim baron olarak adlandırdığımız servetini sayamayan Rockfeller,Rostchild gibi elit ailelerin de bazı   evleri pentagram şeklindedir.Elimde fotoğrafı yok ama siz bilin yeter.                                                                   
Gel gelelim bu binaların niye beşgen şeklinde oldukları konusuna;

Bu bina ABD'nin başkenti Washington'da bulunmaktadır ve dönemin yani 1791'in hür mason locası tarafından planlanmıştır.

Sadece bu eser değildir bir sürü eser vardır o dönemde planlanan onlara da başka bir yazıda değinirim...

Devam edelim:

Pentagon saldırısı illuminati kartı demeye gerek var mı ?

Bu da onun geleceğe uygulanmış hali.

11 Eylül saldırılarını mağarada yaşayan arapların becermediğini ve bir ayin olduğunu artık biliyorsunuzdur.

Eğer bilmiyorsanız ve merak da ettiyseniz şu video'yu  izleyin.
Peki aklınıza şöyle bir soru takılmadı mı ? 

Etrafa negatif enerji yayan ve adeta bir satanizm kilisesi olan Pentagon niye 11 eylül saldırılarında yıkıldı ?

Bunun cevabı video'da var ama ben yinede size cevaplamaya çalışacağım :)

Aslında Pentagon'un yıkılması da ikiz kuleler'in vurulması gibi ayinin bir parçası'dır.Çünkü bu bir ayindi ve önemliydi.Yüzyıllardır planlanan bir ayindi bu iş.Şimdi hatırlamaya çalışalım:

Video'dan alıntı yaptım burası masonların şeytana taptığı loca'dan Süleyman Tağınağı'nı temsilen yapılmış oda

Yukarıda iki sütun görünmekte bu sütunlar Jachin ve Boaz olarak isimlendirilen Süleyman Tapınağı'nın ikiz sütunları buna bakarak da ikiz kulelerin Jachin ve Boaz'ı simgelediğini anlayabiliriz.

Yukarıda ''G'' harfinin üzerinde güneş görülmekte bu sapık mısırlıların ve masonların tanrısı ''Ra''yı simgeler.

İkiz kuleler iki sütun'u temsil etti ve onların yerini aldı peki güneş tanrısı Ra'nın yerini ne aldı ?

Tabi ki pentagon !!!

Bu adamların şeytana taptığını ve pentagon binası'nın tapınakçı'ların uydurduğu baphomet'ın simgesini simgelediğini söylemekten gurur duyuyorum zaten sapık mısırlıların Ra'sının tek gözlü olduğunu ve Deccal'i temsil ettiğini ve de Deccal'in de şeytanı temsil eden yaratık olduğunu biliyorsunuzdur.

O günkü ayin kesinlikle kusursuzdu.

O gün Ra yada Deccal ne derseniz deyin dünyaya getirilmeye çalışıldı bu çok aşikar lakin başarılı olunamadı.

Neden olduğu hakkında fazla bir bilgim yok.Lakin birkaç bilgi yine göstereyim.

Hemen hepiniz biliyorsunuzdur.Gavat Bush 11 eylül 1990 tarihinde yani saldırıdan tamı tamına 11 yıl önce yeni dünya düzenini ilan etmiştir.

Tarih 11 eylül 1990 ve bush abimiz bir konuşma yapıyor.Ve 11 yıl sonra şöyle olaylar oluyor.Bir 11 yıl sonra farklı tarihlerde 2 olay daha oluyor.Ama hangisinin ayin olduğunu bilmiyorum.

Birincisi:

11 eylül 2012'de ve saldırıyı üstlenen Bin Ladin(Tim Osman) öldürüldükten(belki de ölmemiştir) sonra ona yapılan operasyonu anlatan bir kitap çıkıyor ve adı ''No Easy Day'' yani ''Zayıf Olmayan Gün'' oluyor adı bile garip...

                                              

Keşke kitabın içeriği hakkında bilgim olsaydı.Kitap çıktığı zaman epey tutmuş ve çok satmıştır.

2. olay:

Sonra televizyonların inanılmaz abarttığı 21 aralık 2012 vakti yaklaşıyor ''dünyanın sonu geliyor, kıyamet kopacak'' deniyor ve büyük bir manipülasyon yapılıyor ama kıyamet kopmuyor.Zaten ben bu televizyonların içine tüküreyim bir kere de doğruyu söyleyin.Televizyon hep yalanları söyler ve bir anlamda da para kaynağı olarak da bu işi kullanmıştır.Neticede öleceğine inanan köle arkadaşlarımız klasik Türk filmlerinde 6 ay ömrün kaldı denilen adamlar gibi hayatını  o şekilde zevk ve sefa içinde yaşamaya çalışmışlardır.Yalnız takvimler 22 aralık 2012'yi gösterdiğinde ve kıyamet kopmadığında köle'ler derin bir oh çekmiştir ve ölmeyeceklerini sanmışlardır vay kelekler..

Sapık mayaların yaptığı takvimin son günü olan 21 aralık 2012'de kıyamet kopacağını değil yeni bir devrin başlayacağı yazıyordu.

Yeni devir ulan kıyamet nereden çıktı ?

Peki neydi bu yeni devir ?

Bunun hakkında kesin bilgi sahibi değilim ama birkaç bilgim var :

  • Mayalar şeytana tapıyordu tıpkı sapık firavunlar gibi diğer konuda oraya da değineceğim o dönemde oldukça ilerlemişlerdir bu işte belki de yaptıkları bu sapık takvim ile  deccal'in dünyaya geliş zamanını önceden bilmiş olabilirler.  
  • Deccal dünyaya geldiğinde  yeni bir devir başlayacak ve sonra son savaş diye adlandırdığımız savaş başlayacak bunu kastetmiş olabilirler bilemiyorum...
  • Bu iddia'nın kesin olduğunu söylemiyorum ama aklınızın bir köşesinde bulunsun.

Peki her olay niye 11 yıl arayla yapılmıştır ?

Masonların numeoroloji denen sayı biliminde 11 tanrı üstünü niteler.11 sayısı büyücülerin de sayısıdır.Onlar tarafından da kutsal bir sayı olarak görülür nedeni  de 1 ve 1 yani hem dişi hem de erkek prensinin  aynı bedende saklanmasıdır.

Şeytan yada Baphomet eşcinsel'dir yani yarı insan yarı kadın'dır.

Sephirot yada bahir ağacı denilen şema'da 10 nokta vardır ve bu noktalar birbiri ile ilişkilidir.Ama 11 sayısı bu ağaçta yoktur çünkü tanrı üstünü simgeler.

                                             

Devam edelim.


Neyse devam edelim.Pentagon ve pentagram hakkında birkaç bilginiz oldu ve bazı bildiklerinizi tekrar ettiniz.Peki satanizm'de yeri nedir bu şeklin ?

Satanist öğretilerde beşgen bolluğu,bereketi bir yörünge çizen Venüs'ü ve egemenliği temsil eder.Ters olması negatif ve inkardır tıpkı ters haç gibi,beş adet alfa yıldızından oluşan yıldız pentaalfa olarak da bilinir normal bir yıldız dünsanın başı yukarıda ve ayakları, kolları açık halde iken belirir.Ama ters bir şekilde üst kısım şeytanın boynuzlarını orta kısım kulaklarını ve en alt kısımda sakalını temsil eder.

Buna bakarak bende ilginç bir karşılaştırma yaptım ama  kesinlikleve kesinlikle eminim bundan.

Mısır firavunlarının devlet işlerini yaparken takması zorunlu olan takma sakalları vardır bilirsiniz.Bu takma sakallar özel hayatta değil ama devlet işlerini yaparken takılması zorunlu olan bir malzemedir.Tıpkı günümüzdeki kravat gibi.

Peki benim aklıma yine bir soru geldi:

Bu takma sakallar baphomet resmine benzemek için yapılmış olamaz mı ? 

Bana hiç de mantıksız gelmiyor tabi sizi bilmem hatta ben bu benzeme çabasını bir boyut daha öteye götürmek istiyorum.Burada bir mısır firavunun taktığı şapkaların önden görünümünü görüyorsunuz aslında bu bir tabut ama siz şapka sayın.

Biri bana yukarıdaki resmin bu resimle arasındaki 3 benzerliği söyleyebilir mi ?

  1. Şapka'da iki başlı bir yılan var.Bu boynuzları andırmıyor mu ?
  2. Kulak bölgesine doğru şapka'nın kalınlığı artıyor ve kulağı geçince yine daralıyor bu kulakları temsil etmez mi ?
  3. Zaten sakal şeytanda ve firavun'da bulunmakta.
Yılan'ın mısır mitolojisindeki karşılığını da araştırdım.Ve karşıma böyle bir metin çıktı:
 ''Yılanlar yaşamın ilkbaharlarının, ölümsüzlüğün ve aynı zamanda ruhun kayıp hazine ile sembolize edilen yüksek zenginliklerinin koruyucularıdırlar''
Bak sen şu mısırlılara.Neler de yapmışlar...

Yazıyı burada bitiriyorum gelecek yazıda görüşürüz,sistem karşıtı olmak isteyen kişi görüşmek üzere...

2 yorum:

  1. elinize sağlık sayenizde düşmanımız hakkında herşeyi öğreniyoruz.

    YanıtlaSil